www.wwesmeckdown.pun.pl

Ogłoszenie

Od Administracji

Witamy na WWEsmeckdown.pun.pl ! Zapraszamy do logowania się i zakładania kart postaci.

#1 2011-04-04 14:59:23

Theodore Long

SmackDown!

Zarejestrowany: 2011-04-03
Posty: 2
Punktów :   

SmackDown! 1

Oto karty na SMACKDOWN! 1 !

Jak na razie tylko jedna,ale za to jaka !

No Hold Barred
The Miz vs The Undertaker (C)
World Heavyweight Championship Match !


PS: Walka "NO HOLD BARRED" to jest walka BEZ ZASAD.

Offline

 

#2 2011-04-05 11:19:42

The Undertaker

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-31
Posty: 42
Punktów :   20 
Najlepszy Zawodnik w WWE: Triple H,The Miz,Undertaker
Najlepszy Zawodnik w TNA: Abyss,Jeff Hardy,Suicide
Najlepsza Diva: Kelly Kelly

Re: SmackDown! 1

Nagle zaczyna grać Rollin wchodzi Undertaker z pasem WHC na ramieniu i idzie powolnym krokiem w stronę ringu. Nagle od tyłu zachodzi go Miz. Wykonuje mu Chair Shot w plecy by był zamroczony rzuca krzesło i wykonuje Skull Crushing Finale na krzesło. Taker leży zamroczony,a Miz podnosi go. Chce mu wykonać potężnego puncha lecz Taker kontruje kopnięciem w krocze. Miz się kuli,a Taker wykonuje Dead Bomb. Taker bierze mikrofon i mówi
- Miz o co ci chodzi ? Kiedyś byliśmy kumplami lecz wszystko zepsułeś tylko dlatego,że chcesz mój pas ?
Miz się podnosi bierze mikrofon i mówi
- Taker,właśnie tak ... nie jesteśmy już kumplami z powodu pasa. Wygrałeś go nei fair,a teraz w walce Bez Zasad pokażę ci kto tu rządzi !
- Miz,Miz,Miz myślisz,że masz ksywkę "Niezwykły" to możesz mnie pokonać ? To ja tu rozdaję karty i to ja porwałem Theddy'ego Longa i zmusiłem by mi dał pas !
Publiczność mówi "uuuu"
Nagle słychać theme Theddy'ego Long'a
Undertaker ździwiony patrzy na Theddy'ego z mikrofonem po chwili Theddy mówi
- Taker,byłem twoim zakładnikiem,groziłeś mi,że mnie zabijesz jeśli nie dam ci pasa ... masz ten pas i co masz z tego ? Miz ciebie pokona dlatego,że specjalnie dla niego wynająłem sędziego.
Zaczyna grać theme Kofi'ego Kingstona
Kofi podchodzi do Taker'a i chce mu wykonać TiP lecz Taker łapie jego nogę i go wyrzuca.
Łapie za szyje Miz'a i wykonuje Chokeslam. Bierze krzesło i wykonuje potężny Chair Shot w głowę Kofiego. Następnie zakłada mu krzesło na głowę i podnosi. Bierze rozbieg i wykonuje Super Big Boot.
Kofi leży nieprzytomny,a Taker się uśmiecha,zdejmuje płaszcz i mówi
- Nie,Theddy to ja wynająłem sędziego,a jest nim ...... REY MYSTERIO !!!!!!!!
Zaczyna grać theme Rey'a,który idzie w stronę ringu lecz Theddy mu przerywa i mówi
- Nie,nie,nie ! Taker wybieraj,sędziuje Kofi lub zwykły sędzia ...
Taker mówi
- Wybieram ....... zwykłego sędzie
- Rey niestety,ale chcę mieć ten pas i nie możesz być sędzią
Nagle Miz wykonuje Taker'owi Reality Check. Następnie Rey'owi chce wykonać lecz biegnie Edge i wykonuje na Rey'u oraz Miz'ie Spear. Obaj leżą Theddy mówi
- Spokój !
Lecz Edge się nie słucha i wykonuje Spear na Theddy'm.
Taker wstaje i wykonuje Tombstone Piledriver na Edge'u.
Podnosi Miz'a,bierze rozbieg i wykonuje Super Big Boot. Następnie mówi do zakrwawionego Miz'a
- Do zobaczenia na walce.
Taker idzie na BS.


http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcR3zOnQYRq2mvSGc3xHTKuu86vHHrjof39kn8RflLwLOjw1_OqRUg&t=1
Kliknij na sygnaturkę by wejść w moje KP
http://www.wcfrenders.com/data/thumbnails/139/world_hv.png
Posiadam pas od 31.03.11

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.link7.pun.pl www.kings-of-hell.pun.pl www.mibm2011.pun.pl www.cogl-rp.pun.pl www.f1d.pun.pl